طرح پیش فروش آپارتمان با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، برای سهامداران تعاونی خاص کلید خورد

توافقنامه همکاری پیش فروش آپارتمان های در حال ساخت بین شرکت های ایده پرداز سمند ایرانیان و شرکت خانه گستر یکم، امضا شد.
اشکان دزفولیان مدیرعامل شرکت ایده پرداز، در خصوص این توافق نامه گفت: در راستای ارایه خدمات ویژه به سهامداران تعاونی خاص، با همکاری شرکت خانه گستر یکم ، تعداد محدودی واحد مسکونی با شرایط بسیار مطلوب به سهامداران وفادار تعاونی خاص واگذار خواهد شد.
وی ادامه داد: بر اساس این توافق، که در چند مرحله اجرا خواهد شد، ضمن اخذ تخفیف مناسب چند ده میلیون تومانی از شرکت سازنده به ازای هر واحد مسکونی، پرداخت اقساطی سه ماه یکبار و پرداخت بخشی از مبلغ نهایی در زمان اخذ سند برای اعضای تعاونی خاص فراهم شده است و هیچگونه هزینه مالی و سودی از متقاضیان دریافت نخواهد شد.
دزفولیان افزود: این پروژه در منطقه گرمدره اجرا شده و بخشی از پروژه در حال ساخت بوده و متقاضیان می توانند با دارا بودن شرایط و با توجه به اولویت واریز وجه، نسبت به ثبت نام و تقاضا برای خرید واحد های مسکونی فوق اقدام کنند. مدیرعامل ایده پرداز سمند ایرانیان تاکید کرد: پس از اعلام شرایط ثبت نام، اولویت با واجدین شرایطی است که زودتر از دیگران نسبت به واریز وجه پیش پرداخت اقدام کنند. وی همچنین در خصوص قیمت نهایی واحدهای مسکونی اظهار داشت: با توجه به متراژ واحدها، مرغوبیت، طبقه، انتخاب پارکینگ و ... قیمت هر واحد تعیین شده است که شرایط، نقشه ها و قیمت تمامی واحدهای قابل ارایه، از طریق پورتال شرکت ایده پرداز با تمام جزئیات آن در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
دزفولیان در پایان اظهار امیدواری کرد با اجرا و ادامه این طرح بتوانیم در شرایط موجود، گامی هرچند کوچک برای خانه دار شدن تعدادی از اعضای وفادار تعاونی خاص برداریم .

بازدیدها: 1129

Buy now