کلیه قراردادهای پیش فروش مسکن مرحله اول، تحویل متقاضیان شد

اشکان دزفولیان مدیرعامل و عضوهیت مدیره شرکت ایده پرداز سمند ایرانیان، از تحویل قرارداد متقاضیان پیش فروش مسکن در مرحله اول خبر داد.
دزفولیان با اعلام این خبر افزود: طبق توافق شرکت ایده پرداز با شرکت خانه گستریکم، مقرر شده بود که مراحل ثبت نام تا تحویل قرارداد برعهده شرکت ایده پرداز باشد انجام دهنده عملیات ثبت نام تا عقد قرارداد بین پیش خریدار و فروشنده بوده و تمامی عملیات ساخت و تحویل واحدهای مسکونی بر عهده شرکت خانه گستر یکم می باشد. این شرکت تمام تلاش خود را بکار برد تا با اخذ تخفیفات و تسهیلات برای اعضای تعاونی خاص در جهت منافع ایشان گام مهمی بردارد.
وی ادامه داد: در این پروژه بیش از 140 واحد مسکونی با شرایط ایده آل و تخفیفات مناسب ، طی دو مرحله و با متوسط زیربنای 86 متر، به صورت اقساطی و بدون دریافت هیچگونه کمیسیون و با بیش از 7 درصد تخفیف ، به علاقه مندان واگذار گردید و طی مراسمی قراردادهای پیش فروش مرحله اول واحد های مسکونی تحویل خریداران گردید.
مدیر عامل درخصوص اهداف این پروژه گفت: در شرایطی که خرید مسکن برای بیشتر اقشار جامعه میسر نیست، به لطف خدا و حمایت مدیریت ارشد ایران خودرو و تعاونی خاص، شرکت ایده پرداز توانست گام مثبتی برای رفاه سهامداران تعاونی خاص و خانه دار شدن آنها بردارد. دزفولیان در مورد ادامه دار بودن پروژه پیش فروش مسکن نیز اشاره کرد با توجه به شرایط سخت اقتصادی، انجام پروژه های ساختمانی مطمین و با کیفیت و با تعداد زیاد با مشکلات زیادی مواجه است ولی ما در تلاش هستیم تا با طراحی و اجرای پروژه های مختلف؛ این شرایط را در جهت سهولت در خانه دار شدن اعضا فراهم نماییم.
گفتنی است شرکت ایده پرداز ( زیر مجموعه شرکت تعاونی خاص) با عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت خانه گستر یکم ( متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی)، اقدام به بازاریابی وپیش فروش تعدادی واحد مسکونی از محل پروژه آسمان البرز گرمدره طی دو مرحله در خرداد و مردادماه 99 نمود که قرارداد متقاضیان مرحله اول تماماً تحویل پیش خریداران شد.

بازدیدها: 86

Buy now